Jeśli lubisz streetfood, Londyn Cię nie zawiedzie. Istnieje możliwość zrujnowania swojej diety w każdej dzielnicy Londynu, więc nie walcz z tym i ciesz się pysznymi opcjami, które te uliczne targi oferują. Oto niektóre warte odwiedzenia:

Street Food Union Soho

Przejdź się w środę, czwartek, piątek i sobotę na Rupert Street w Soho. Ten mały, ale skuteczny targ uliczny jest otwarty od 11:00 do 15:30. Spróbuj hamburgerów oraz burgera z szarpaną wieprzowiną. Najbliższa stacja metra to Piccadilly Circus.

Borough Market po prostu trzeba odwiedzić podczas wizyty w Londynie. Ten targ spożywczy, otwarty codziennie od 10:00 do 18:00, oferuje wszystko. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić zakupy spożywcze, czy zjeść szybki lunch, Borough Market to właściwe miejsce. Sprawdź ich stronę internetową pod kątem specjalnych wydarzeń. Szczególnie podobała mi się kanapka Duck Confit (6 funtów). Jest też bardzo urocza restauracja Padella, która oferuje świeży makaron. Specjały możesz jeść bezpośrednio na targu, próbując wszystkiego po trochu 🙂 Najbliższa stacja metra to London Bridge.

Dinerama jest otwarta w każdy czwartek, piątek i sobotę od 17:00. Przypomina bardziej wieczorny targ z jedzeniem ulicznym. Tłum zatrzymuje się na drinka i smaczną kolację. Miejsce to jest szczególnie popularne podczas ciepłych letnich nocy. Najbliższa stacja naziemna to Shoreditch High Street. Jeśli w ciągu dnia przebywasz w pobliżu Shoreditch, spróbuj Shoreditch Boxpark lub Pump Street Food Market.

Previous post Samotni również mogą uzyskać środki na zakup nieruchomości
Next post Jak w pełni wykorzystać “dzień otwarty” przy sprzedaży swojego domu