Piękne usta to cecha, do której dąży wiele osób. Niektórzy ludzie rodzą się z naturalnie pełnymi i dobrze wyprofilowanymi ustami, inni nie, a w wielu przypadkach objętość ust zanika wraz z wiekiem. Dobra wiadomość jest taka, że uzyskanie pożądanego wyglądu nie jest niemożliwe dzięki szerokiej gamie bezpiecznych i skutecznych metod powiększania ust, dostępnych z pomocą doświadczonego chirurga kosmetycznego.

 

Kolejna dobra wiadomość – jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego salonu medycyny estetycznej, który sprawi, że powiększanie ust stanie się twoim ulubionym zabiegiem, to poszukaj w Sosnowcu. Zapewniamy Cię – nie zawiedziesz się!

 

Istnieje wiele możliwości wyboru w zależności od tego, jakie są Twoje cele, co może wydawać się przytłaczające, ale może również pozwolić Ci na dopasowanie idealnego zabiegu. Oto różne rodzaje zabiegów powiększania ust, które są obecnie dostępne:

 

Powiększanie ust – wypełniacze iniekcyjne

Najpopularniejszy i najprostszy sposób powiększania ust. Wypełniacze iniekcyjne to miękkie wypełniacze tkankowe, które tymczasowo dodają ustom objętości i konturu. Wypełniacze wyglądają naturalnie, nie wymagają przestojów ani długotrwałego zaangażowania, dzięki czemu świetnie nadają się na specjalne okazje lub do wypróbowania nowego wyglądu. Procedura obejmuje jedynie krótką sesję wstrzykiwania, przy niewielkim bólu lub dyskomforcie. Poza zwiększeniem objętości, wypełniacze mogą być stosowane do precyzyjnego kształtowania ust, aby uzyskać zmysłowy i młodzieńczy wygląd. Wypełniacze utrzymują się średnio przez trzy do czterech miesięcy, ale w niektórych przypadkach mogą utrzymywać się przez sześć miesięcy lub dłużej. Wadą wypełniaczy jest to, że muszą być powtarzane w celu zachowania rezultatów.

 

Powiększanie ust – transfer tłuszczu

W tej procedurze do powiększenia ust wykorzystuje się własny tłuszcz pacjenta. Tłuszcz pobierany jest z innej części ciała, takiej jak biodra, brzuch lub uda, a następnie komórki są oczyszczane i wstrzykiwane w usta. Transfer tłuszczu jest mniej popularnym zabiegiem w przypadku powiększania ust, ponieważ wymaga oddzielnej procedury pobierania tłuszczu, ale zapewnia bardzo naturalne powiększenie. Jednym z głównych zastrzeżeń tej procedury jest to, że ciało wchłonie część komórek tłuszczowych w ciągu pierwszych sześciu miesięcy po zabiegu, co może być nieco nieprzewidywalne. Objętość, która pozostanie po tym czasie, jest jednak trwała.

 

Powiększanie ust – implanty

Implanty ust mogą być trwałym rozwiązaniem dla powiększenia ust, ale są stosowane znacznie rzadziej. Są one dostępne dla pacjentek, które zdecydowały, że chciałyby utrzymać efekt powiększania ust przez długi czas. Większość pacjentów, którzy decydują się na implanty, próbowała już tymczasowych wypełniaczy i jest zmęczona zastrzykami co kilka miesięcy. Podczas zabiegu chirurgicznie umieszczany jest miękki, elastyczny implant, który jest trwały, ale w razie potrzeby może zostać usunięty.

 

Sprawdź: https://healthy-skin.pl

 

Kandydaci do powiększania ust

W przypadku powiększania ust metodami iniekcyjnymi, istnieje bardzo niewiele wymagań. Pacjenci muszą jedynie mieć realistyczne oczekiwania i być w ogólnie dobrym stanie zdrowia. Zabiegi chirurgiczne mają bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące kandydatury, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów.

kobieta w makijażu permanentnym Previous post Makijaż permanentny – sposób na świetny wygląd każdego dnia!
twarz kobiety po radiofrekwencji mikroigłowej Next post Najczęściej zadawane pytania dotyczące radiofrekwencji mikroigłowej